UCY2W6R8MPD1TD
NichiconNichicon
UCY2W6R8MPD1TD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UCY2W6R8MPD1TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 6.8UF 20% 450V RADIAL
Foi de date: 1.UCY2W6R8MPD1TD.pdf2.UCY2W6R8MPD1TD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UCY2W6R8MPD1TD
Număr parc UCY2W6R8MPD1TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 6.8UF 20% 450V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 259461 pcs Fișa cu date 1.UCY2W6R8MPD1TD.pdf2.UCY2W6R8MPD1TD.pdf
Tensiune - evaluat 450V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie UCY Ripple Current @ Low Frequency 105mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 210mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-13344-3
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 6.8µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C capacitanță 6.8µF