UCY2W180MHD6TO
NichiconNichicon
UCY2W180MHD6TO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UCY2W180MHD6TO
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 18UF 20% 450V RADIAL
Foi de date: 1.UCY2W180MHD6TO.pdf2.UCY2W180MHD6TO.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UCY2W180MHD6TO
Număr parc UCY2W180MHD6TO Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 18UF 20% 450V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 67489 pcs Fișa cu date 1.UCY2W180MHD6TO.pdf2.UCY2W180MHD6TO.pdf
Tensiune - evaluat 450V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie UCY Ripple Current @ Low Frequency 255mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 510mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-13337-1
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 18µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C capacitanță 18µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UCY2W220MHD1TO
UCY2W220MHD1TO
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
In stoc: 136911 pcs
Descarca: UCY2W220MHD1TO.pdf
RFQ
UCY2W270MHD
UCY2W270MHD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 27UF 20% 450V RADIAL
In stoc: 56067 pcs
Descarca: UCY2W270MHD.pdf
RFQ
UCY2W180MHD6
UCY2W180MHD6
Descriere: CAP ALUM 18UF 20% 450V RADIAL