UCY2V820MHD9
NichiconNichicon
UCY2V820MHD9 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UCY2V820MHD9
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 82UF 20% 350V RADIAL
Foi de date: 1.UCY2V820MHD9.pdf2.UCY2V820MHD9.pdf
  • Mesaj
Specificațiile UCY2V820MHD9
Număr parc UCY2V820MHD9 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 82UF 20% 350V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 39010 pcs Fișa cu date 1.UCY2V820MHD9.pdf2.UCY2V820MHD9.pdf
Tensiune - evaluat 350V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie UCY Ripple Current @ Low Frequency 700mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.4A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-6941
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 82µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C capacitanță 82µF