UCY2H680MHD
NichiconNichicon
UCY2H680MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UCY2H680MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 68UF 20% 500V RADIAL
Foi de date: 1.UCY2H680MHD.pdf2.UCY2H680MHD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UCY2H680MHD
Număr parc UCY2H680MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 68UF 20% 500V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 19037 pcs Fișa cu date 1.UCY2H680MHD.pdf2.UCY2H680MHD.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.709" Dia (18.00mm)
Serie UCY Ripple Current @ Low Frequency 525mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.05A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-6953
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.634" (41.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 68µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C capacitanță 68µF