UCY2H150MHD3
NichiconNichicon
UCY2H150MHD3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UCY2H150MHD3
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 15UF 20% 500V RADIAL
Foi de date: 1.UCY2H150MHD3.pdf2.UCY2H150MHD3.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UCY2H150MHD3
Număr parc UCY2H150MHD3 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 15UF 20% 500V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 50988 pcs Fișa cu date 1.UCY2H150MHD3.pdf2.UCY2H150MHD3.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie UCY Ripple Current @ Low Frequency 220mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 440mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-6917
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 15µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C capacitanță 15µF