UCY2G181MHD
NichiconNichicon
UCY2G181MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UCY2G181MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 180UF 20% 400V RADIAL
Foi de date: 1.UCY2G181MHD.pdf2.UCY2G181MHD.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UCY2G181MHD
Număr parc UCY2G181MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 180UF 20% 400V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 24128 pcs Fișa cu date 1.UCY2G181MHD.pdf2.UCY2G181MHD.pdf
Tensiune - evaluat 400V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.709" Dia (18.00mm)
Serie UCY Ripple Current @ Low Frequency 1.11A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.22A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-5468
UCY2G181MHD-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.870" (47.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 180µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C capacitanță 180µF