UCY2E221MHD9
NichiconNichicon
UCY2E221MHD9 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UCY2E221MHD9
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 220UF 20% 250V RADIAL
Foi de date: 1.UCY2E221MHD9.pdf2.UCY2E221MHD9.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UCY2E221MHD9
Număr parc UCY2E221MHD9 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 220UF 20% 250V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 29600 pcs Fișa cu date 1.UCY2E221MHD9.pdf2.UCY2E221MHD9.pdf
Toleranţă 220µF Suprafața de montare a terenului 0.295" (7.50mm)
Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm) Serie UCY
Starea RoHS Bulk Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose
Ripplu curent Polar Polarizare Radial, Can
Pitch - Conector 250V Pachet / Caz -
Alte nume 493-6855 Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Numărul de condensatori 1.22A @ 120Hz Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului UCY2E221MHD9
Durată de viață @ Temp. - Impedanta -
Înălțime - așezată (Max) 1.457" (37.00mm) Descriere extinsă 220µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±20% Descriere CAP ALUM 220UF 20% 250V RADIAL
Aplicații 12000 Hrs @ 105°C