UCY2D221MHD3TN
NichiconNichicon
UCY2D221MHD3TN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UCY2D221MHD3TN
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL
Foi de date: 1.UCY2D221MHD3TN.pdf2.UCY2D221MHD3TN.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UCY2D221MHD3TN
Număr parc UCY2D221MHD3TN Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 73272 pcs Fișa cu date 1.UCY2D221MHD3TN.pdf2.UCY2D221MHD3TN.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.709" Dia (18.00mm)
Serie UCY Ripple Current @ Low Frequency 1.185A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.37A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-4804-3
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 220µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C capacitanță 220µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UCY2D271MHD6
UCY2D271MHD6
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 270UF 20% 200V RADIAL
In stoc: 35670 pcs
Descarca: UCY2D271MHD6.pdf
RFQ
UCY2D221MHD3
UCY2D221MHD3
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL
In stoc: 37263 pcs
Descarca: UCY2D221MHD3.pdf
RFQ
UCY2D221MHD
UCY2D221MHD