UCY2D181MHD3TN
NichiconNichicon
UCY2D181MHD3TN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UCY2D181MHD3TN
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 180UF 20% 200V RADIAL
Foi de date: 1.UCY2D181MHD3TN.pdf2.UCY2D181MHD3TN.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UCY2D181MHD3TN
Număr parc UCY2D181MHD3TN Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 180UF 20% 200V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 38866 pcs Fișa cu date 1.UCY2D181MHD3TN.pdf2.UCY2D181MHD3TN.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.709" Dia (18.00mm)
Serie UCY Ripple Current @ Low Frequency 910mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.82A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-13305-1
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 180µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C capacitanță 180µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UCY2D181MHD6
UCY2D181MHD6
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 180UF 20% 200V RADIAL
In stoc: 70330 pcs
Descarca: UCY2D181MHD6.pdf
RFQ
UCY2D181MHD
UCY2D181MHD
Producători: Nichicon