UCY2C560MPD1TD
NichiconNichicon
UCY2C560MPD1TD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UCY2C560MPD1TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 56UF 20% 160V RADIAL
Foi de date: 1.UCY2C560MPD1TD.pdf2.UCY2C560MPD1TD.pdf
  • Mesaj
Specificațiile UCY2C560MPD1TD
Număr parc UCY2C560MPD1TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 56UF 20% 160V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 116295 pcs Fișa cu date 1.UCY2C560MPD1TD.pdf2.UCY2C560MPD1TD.pdf
Tensiune - evaluat 160V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie UCY Ripple Current @ Low Frequency 380mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 760mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-4794-1
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 56µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C capacitanță 56µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UCY2C680MHD3TO
UCY2C680MHD3TO
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 68UF 20% 160V RADIAL
In stoc: 196763 pcs
Descarca: UCY2C680MHD3TO.pdf
RFQ
UCY2C560MPD
UCY2C560MPD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 56UF 20% 160V RADIAL