UCY2C391MHD
NichiconNichicon
UCY2C391MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UCY2C391MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 390UF 20% 160V RADIAL
Foi de date: 1.UCY2C391MHD.pdf2.UCY2C391MHD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UCY2C391MHD
Număr parc UCY2C391MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 390UF 20% 160V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 34501 pcs Fișa cu date 1.UCY2C391MHD.pdf2.UCY2C391MHD.pdf
Tensiune - evaluat 160V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie UCY Ripple Current @ Low Frequency 1.73A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.46A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-5448
UCY2C391MHD-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.634" (41.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 390µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C capacitanță 390µF