UCX1V470MCL6GS
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UCX1V470MCL6GS
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD
Foi de date: 1.UCX1V470MCL6GS.pdf2.UCX1V470MCL6GS.pdf3.UCX1V470MCL6GS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UCX1V470MCL6GS
Număr parc UCX1V470MCL6GS Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie UCX Ripple Current @ Low Frequency 98.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 197mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar Pachet / Caz Radial, Can - SMD
Temperatura de Operare -40°C ~ 135°C Tipul de montare Surface Mount
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 135°C Spațiul de plumb -
Înălțime - așezată (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 250 mOhm @ 100kHz
descriere detaliata 47µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 250 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 135°C capacitanță 47µF