UCX1V101MCS6GS
NichiconNichicon
UCX1V101MCS6GS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UCX1V101MCS6GS
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD
Foi de date: 1.UCX1V101MCS6GS.pdf2.UCX1V101MCS6GS.pdf3.UCX1V101MCS6GS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UCX1V101MCS6GS
Număr parc UCX1V101MCS6GS Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie UCX Ripple Current @ Low Frequency 98.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 197mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume 493-7003-2
Temperatura de Operare -40°C ~ 135°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 135°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 250 mOhm
descriere detaliata 100µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 250 mOhm 2000 Hrs @ 135°C capacitanță 100µF