UCX1E152MNQ1MS
NichiconNichicon
UCX1E152MNQ1MS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UCX1E152MNQ1MS
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1500UF 20% 25V SMD
Foi de date: 1.UCX1E152MNQ1MS.pdf2.UCX1E152MNQ1MS.pdf3.UCX1E152MNQ1MS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
125 pcs
250 pcs
625 pcs
875 pcs
1250 pcs
3125 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UCX1E152MNQ1MS
Număr parc UCX1E152MNQ1MS Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1500UF 20% 25V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.673" L x 0.673" W (17.10mm x 17.10mm) Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie UCX Ripple Current @ Low Frequency 600mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.2A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume 493-13580-2
UCX1E152MNQ1GS
Temperatura de Operare -40°C ~ 135°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 135°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 50 mOhm
descriere detaliata 1500µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 50 mOhm 2000 Hrs @ 135°C capacitanță 1500µF