UCX1E101MCL1GS
NichiconNichicon
UCX1E101MCL1GS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UCX1E101MCL1GS
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
Foi de date: 1.UCX1E101MCL1GS.pdf2.UCX1E101MCL1GS.pdf3.UCX1E101MCL1GS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UCX1E101MCL1GS
Număr parc UCX1E101MCL1GS Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UCX Ripple Current @ Low Frequency 135mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 270mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume 493-6999-2
Temperatura de Operare -40°C ~ 135°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 135°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 200 mOhm
descriere detaliata 100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 200 mOhm 2000 Hrs @ 135°C capacitanță 100µF