UCM1C151MCL1GS
NichiconNichicon
UCM1C151MCL1GS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UCM1C151MCL1GS
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 150UF 20% 16V SMD
Foi de date: 1.UCM1C151MCL1GS.pdf2.UCM1C151MCL1GS.pdf3.UCM1C151MCL1GS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UCM1C151MCL1GS
Număr parc UCM1C151MCL1GS Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 150UF 20% 16V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie UCM Ripple Current @ Low Frequency 150mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 300mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 260 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 0.240" (6.10mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 150µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 150µF