UCL1C821MNL1GS
NichiconNichicon
UCL1C821MNL1GS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UCL1C821MNL1GS
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 820UF 20% 16V SMD
Foi de date: 1.UCL1C821MNL1GS.pdf2.UCL1C821MNL1GS.pdf3.UCL1C821MNL1GS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UCL1C821MNL1GS
Număr parc UCL1C821MNL1GS Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 820UF 20% 16V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie UCL Ripple Current @ Low Frequency 425mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 850mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume 493-3929-2
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 80 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.394" (10.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 820µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 820µF Aplicații General Purpose