UCJ1H100MCL1GS
NichiconNichicon
UCJ1H100MCL1GS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UCJ1H100MCL1GS
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
Foi de date: 1.UCJ1H100MCL1GS.pdf2.UCJ1H100MCL1GS.pdf3.UCJ1H100MCL1GS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
800 pcs
1600 pcs
2400 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UCJ1H100MCL1GS
Număr parc UCJ1H100MCL1GS Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie UCJ Ripple Current @ Low Frequency 47.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 95mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume 493-9398-2
UCJ1H100MCL1GS-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.354" (9.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 14 Ohm
descriere detaliata 10µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 14 Ohm 2000 Hrs @ 125°C capacitanță 10µF