UCD1V101MNL1GS
NichiconNichicon
UCD1V101MNL1GS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UCD1V101MNL1GS
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD
Foi de date: 1.UCD1V101MNL1GS.pdf2.UCD1V101MNL1GS.pdf3.UCD1V101MNL1GS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UCD1V101MNL1GS
Număr parc UCD1V101MNL1GS Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UCD Ripple Current @ Low Frequency 300mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 600mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume 493-6186-2
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 160 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 100µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 100µF Aplicații General Purpose