UCD1H681MNQ1MS
NichiconNichicon
UCD1H681MNQ1MS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UCD1H681MNQ1MS
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 680UF 20% 50V SMD
Foi de date: 1.UCD1H681MNQ1MS.pdf2.UCD1H681MNQ1MS.pdf3.UCD1H681MNQ1MS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
125 pcs
250 pcs
625 pcs
875 pcs
1250 pcs
3125 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UCD1H681MNQ1MS
Număr parc UCD1H681MNQ1MS Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 680UF 20% 50V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.673" L x 0.673" W (17.10mm x 17.10mm) Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie UCD Ripple Current @ Low Frequency 805mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.61A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume 493-6394-2
UCD1H681MNQ1MS-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 73 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 680µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 680µF Aplicații General Purpose