UCD1H391MNQ1MS
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UCD1H391MNQ1MS
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 390UF 20% 50V SMD
Foi de date: 1.UCD1H391MNQ1MS.pdf2.UCD1H391MNQ1MS.pdf3.UCD1H391MNQ1MS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
400 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UCD1H391MNQ1MS
Număr parc UCD1H391MNQ1MS Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 390UF 20% 50V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie UCD Ripple Current @ Low Frequency 450mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 900mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar Pachet / Caz Radial, Can - SMD
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb -
Înălțime - așezată (Max) 0.571" (14.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 390µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 390µF