UCD0J470MCL1GS
NichiconNichicon
UCD0J470MCL1GS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UCD0J470MCL1GS
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD
Foi de date: 1.UCD0J470MCL1GS.pdf2.UCD0J470MCL1GS.pdf3.UCD0J470MCL1GS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UCD0J470MCL1GS
Număr parc UCD0J470MCL1GS Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie UCD Ripple Current @ Low Frequency 80mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 160mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume 493-6348-2
UCD0J470MCL1GS-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 700 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.240" (6.10mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 47µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 47µF Aplicații General Purpose