UCB1VR22MCL1GS
NichiconNichicon
UCB1VR22MCL1GS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UCB1VR22MCL1GS
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 0.22UF 20% 35V SMD
Foi de date: 1.UCB1VR22MCL1GS.pdf2.UCB1VR22MCL1GS.pdf3.UCB1VR22MCL1GS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UCB1VR22MCL1GS
Număr parc UCB1VR22MCL1GS Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 0.22UF 20% 35V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Dimensiune / Dimensiune 0.157" Dia (4.00mm)
Serie UCB Ripple Current @ Low Frequency 2.6mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.9mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume 493-9384-2
UCB1VR22MCL1GS-ND
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.276" (7.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 0.22µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 7000 Hrs @ 105°C capacitanță 0.22µF