UCA2W100MHD
NichiconNichicon
UCA2W100MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UCA2W100MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
Foi de date: 1.UCA2W100MHD.pdf2.UCA2W100MHD.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UCA2W100MHD
Număr parc UCA2W100MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 111157 pcs Fișa cu date 1.UCA2W100MHD.pdf2.UCA2W100MHD.pdf
Tensiune - evaluat 450V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie UCA Ripple Current @ Low Frequency 160mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 320mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-14919
UCA2W100MHD-ND
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 10µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C capacitanță 10µF