UCA2G680MHD
NichiconNichicon
UCA2G680MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UCA2G680MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL
Foi de date: 1.UCA2G680MHD.pdf2.UCA2G680MHD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UCA2G680MHD
Număr parc UCA2G680MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 35651 pcs Fișa cu date 1.UCA2G680MHD.pdf2.UCA2G680MHD.pdf
Tensiune - evaluat 400V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.709" Dia (18.00mm)
Serie UCA Ripple Current @ Low Frequency 500mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-13086
UCA2G680MHD-ND
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.299" (33.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 68µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C capacitanță 68µF