UCA2D221MHD
NichiconNichicon
UCA2D221MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UCA2D221MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL
Foi de date: 1.UCA2D221MHD.pdf2.UCA2D221MHD.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UCA2D221MHD
Număr parc UCA2D221MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 41909 pcs Fișa cu date 1.UCA2D221MHD.pdf2.UCA2D221MHD.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.709" Dia (18.00mm)
Serie UCA Ripple Current @ Low Frequency 850mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.7A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-5443
UCA2D221MHD-ND
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.299" (33.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 220µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C capacitanță 220µF