UCA2C470MHD1TO
NichiconNichicon
UCA2C470MHD1TO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UCA2C470MHD1TO
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 47UF 20% 160V RADIAL
Foi de date: 1.UCA2C470MHD1TO.pdf2.UCA2C470MHD1TO.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UCA2C470MHD1TO
Număr parc UCA2C470MHD1TO Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 47UF 20% 160V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 83072 pcs Fișa cu date 1.UCA2C470MHD1TO.pdf2.UCA2C470MHD1TO.pdf
Tensiune - evaluat 160V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie UCA Ripple Current @ Low Frequency 362.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 725mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-13260-1
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 47µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C capacitanță 47µF