UBY1V302MHL
Prezentarea produsului
Număr parc: UBY1V302MHL
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 3000UF 20% 35V THRUHOLE
Foi de date: 1.UBY1V302MHL.pdf2.UBY1V302MHL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
150 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UBY1V302MHL
Număr parc UBY1V302MHL Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 3000UF 20% 35V THRUHOLE Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 51389 pcs Fișa cu date 1.UBY1V302MHL.pdf2.UBY1V302MHL.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie UBY Ripple Current @ Low Frequency 3.195A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.26A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar Pachet / Caz Radial, Can
Temperatura de Operare -40°C ~ 135°C Tipul de montare Through Hole
Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 135°C Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Înălțime - așezată (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 26 mOhm @ 100kHz
descriere detaliata 3000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 26 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 135°C capacitanță 3000µF