UBY1V182MHL1TO
NichiconNichicon
UBY1V182MHL1TO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UBY1V182MHL1TO
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL
Foi de date: 1.UBY1V182MHL1TO.pdf2.UBY1V182MHL1TO.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UBY1V182MHL1TO
Număr parc UBY1V182MHL1TO Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 99987 pcs Fișa cu date 1.UBY1V182MHL1TO.pdf2.UBY1V182MHL1TO.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie UBY Ripple Current @ Low Frequency 2.088A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.48A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-14657-2
493-14657-2-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 135°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 135°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 33 mOhm @ 100kHz
descriere detaliata 1800µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 33 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 135°C capacitanță 1800µF