UBY1K102MHL
Prezentarea produsului
Număr parc: UBY1K102MHL
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1000UF 20% 80V T/H
Foi de date: UBY1K102MHL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UBY1K102MHL
Număr parc UBY1K102MHL Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1000UF 20% 80V T/H Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 35205 pcs Fișa cu date UBY1K102MHL.pdf
Tensiune - evaluat 80V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie UBY Ripple Current @ Low Frequency 2.754A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.59A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-17708
Q11502504
UBY1K102MHL-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 135°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 135°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 27 mOhm @ 100kHz
descriere detaliata 1000µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 27 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 135°C capacitanță 1000µF