UBY1H132MHL3
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UBY1H132MHL3
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1300UF 20% 50V THRUHOLE
Foi de date: 1.UBY1H132MHL3.pdf2.UBY1H132MHL3.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
150 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UBY1H132MHL3
Număr parc UBY1H132MHL3 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1300UF 20% 50V THRUHOLE Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 57926 pcs Fișa cu date 1.UBY1H132MHL3.pdf2.UBY1H132MHL3.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.709" Dia (18.00mm)
Serie UBY Ripple Current @ Low Frequency 1.878A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.13A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar Pachet / Caz Radial, Can
Temperatura de Operare -40°C ~ 135°C Tipul de montare Through Hole
Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 135°C Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Înălțime - așezată (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 38 mOhm @ 100kHz
descriere detaliata 1300µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 38 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 135°C capacitanță 1300µF