UBX2D470MHL1TO
NichiconNichicon
UBX2D470MHL1TO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UBX2D470MHL1TO
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL
Foi de date: 1.UBX2D470MHL1TO.pdf2.UBX2D470MHL1TO.pdf
  • Mesaj
Specificațiile UBX2D470MHL1TO
Număr parc UBX2D470MHL1TO Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 24098 pcs Fișa cu date 1.UBX2D470MHL1TO.pdf2.UBX2D470MHL1TO.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie UBX Ripple Current @ Low Frequency 250mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 375mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-13245-1
Temperatura de Operare -40°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 47µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 150°C capacitanță 47µF