UBX1V100MPL1TD
NichiconNichicon
UBX1V100MPL1TD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UBX1V100MPL1TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
Foi de date: 1.UBX1V100MPL1TD.pdf2.UBX1V100MPL1TD.pdf
  • Mesaj
Specificațiile UBX1V100MPL1TD
Număr parc UBX1V100MPL1TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 83356 pcs Fișa cu date 1.UBX1V100MPL1TD.pdf2.UBX1V100MPL1TD.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie UBX Ripple Current @ Low Frequency 87.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 175mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-13218-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 10µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 150°C capacitanță 10µF