UBX1K471MHL
NichiconNichicon
UBX1K471MHL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UBX1K471MHL
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 470UF 20% 80V RADIAL
Foi de date: 1.UBX1K471MHL.pdf2.UBX1K471MHL.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UBX1K471MHL
Număr parc UBX1K471MHL Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 470UF 20% 80V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 23483 pcs Fișa cu date 1.UBX1K471MHL.pdf2.UBX1K471MHL.pdf
Tensiune - evaluat 80V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.709" Dia (18.00mm)
Serie UBX Ripple Current @ Low Frequency 765mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.53A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-13059
UBX1K471MHL-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 150°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.299" (33.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 470µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 150°C capacitanță 470µF