UBX1J221MHL
NichiconNichicon
UBX1J221MHL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UBX1J221MHL
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
Foi de date: 1.UBX1J221MHL.pdf2.UBX1J221MHL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UBX1J221MHL
Număr parc UBX1J221MHL Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 29594 pcs Fișa cu date 1.UBX1J221MHL.pdf2.UBX1J221MHL.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie UBX Ripple Current @ Low Frequency 520mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.04A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-16663
UBX1J221MHL-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 220µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 150°C capacitanță 220µF
Aplicații Automotive
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UBX1J221MHL1TO
UBX1J221MHL1TO
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL