UBX1E221MHL1TO
NichiconNichicon
UBX1E221MHL1TO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UBX1E221MHL1TO
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
Foi de date: 1.UBX1E221MHL1TO.pdf2.UBX1E221MHL1TO.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UBX1E221MHL1TO
Număr parc UBX1E221MHL1TO Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 120880 pcs Fișa cu date 1.UBX1E221MHL1TO.pdf2.UBX1E221MHL1TO.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie UBX Ripple Current @ Low Frequency 250mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 500mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-13198-3
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 150°C capacitanță 220µF