UBW1J220MPD1TA
NichiconNichicon
UBW1J220MPD1TA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UBW1J220MPD1TA
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL
Foi de date: 1.UBW1J220MPD1TA.pdf2.UBW1J220MPD1TA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UBW1J220MPD1TA
Număr parc UBW1J220MPD1TA Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 203978 pcs Fișa cu date 1.UBW1J220MPD1TA.pdf2.UBW1J220MPD1TA.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UBW Ripple Current @ Low Frequency 65mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 130mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 135°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 135°C Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 2 Ohms
Înălțime - așezată (Max) 0.532" (13.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 22µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 135°C capacitanță 22µF