UBW1A221MPD1TD
NichiconNichicon
UBW1A221MPD1TD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UBW1A221MPD1TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
Foi de date: 1.UBW1A221MPD1TD.pdf2.UBW1A221MPD1TD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UBW1A221MPD1TD
Număr parc UBW1A221MPD1TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 77865 pcs Fișa cu date 1.UBW1A221MPD1TD.pdf2.UBW1A221MPD1TD.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UBW Ripple Current @ Low Frequency 170mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 340mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-13138-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 135°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 135°C
Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 260 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.532" (13.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 220µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 135°C
capacitanță 220µF Aplicații Automotive
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UBW1A331MPD
UBW1A331MPD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
In stoc: 104991 pcs
Descarca: UBW1A331MPD.pdf
RFQ
UBW1A221MPD
UBW1A221MPD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL