UBT1H220MPD8TD
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UBT1H220MPD8TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 22UF 20% 50V THRU HOLE
Foi de date: 1.UBT1H220MPD8TD.pdf2.UBT1H220MPD8TD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UBT1H220MPD8TD
Număr parc UBT1H220MPD8TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 22UF 20% 50V THRU HOLE Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 694843 pcs Fișa cu date 1.UBT1H220MPD8TD.pdf2.UBT1H220MPD8TD.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UBT Ripple Current @ Low Frequency 125mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 250mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar Pachet / Caz Radial, Can
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm)
Înălțime - așezată (Max) 0.532" (13.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C capacitanță 22µF