UBT1E222MHD8
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UBT1E222MHD8
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 2200UF 20% 25V THRUHOLE
Foi de date: 1.UBT1E222MHD8.pdf2.UBT1E222MHD8.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
150 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UBT1E222MHD8
Număr parc UBT1E222MHD8 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 2200UF 20% 25V THRUHOLE Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 57445 pcs Fișa cu date 1.UBT1E222MHD8.pdf2.UBT1E222MHD8.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie UBT Ripple Current @ Low Frequency 1.816A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.71A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar Pachet / Caz Radial, Can
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Durată de viață @ Temp. 10000 Hrs @ 125°C Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Înălțime - așezată (Max) 1.319" (33.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 2200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 125°C capacitanță 2200µF
Aplicații Automotive
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UBT1E102MHD8TO
UBT1E102MHD8TO
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 1000UF 20% 25V THRUHOLE
In stoc: 123844 pcs
Descarca: UBT1E102MHD8TO.pdf
RFQ
UBT1E331MPD
UBT1E331MPD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
In stoc: 127201 pcs
Descarca: UBT1E331MPD.pdf
RFQ
UBT1E222MHD
UBT1E222MHD
Descriere: CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL