UAQ2D151MHD6
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UAQ2D151MHD6
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 150UF 20% 200V RADIAL
Foi de date: 1.UAQ2D151MHD6.pdf2.UAQ2D151MHD6.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UAQ2D151MHD6
Număr parc UAQ2D151MHD6 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 150UF 20% 200V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 77322 pcs Fișa cu date 1.UAQ2D151MHD6.pdf2.UAQ2D151MHD6.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.709" Dia (18.00mm)
Serie UAQ Ripple Current @ Low Frequency 435mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 696mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 150µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 150µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UAQ2D181MHD6
UAQ2D181MHD6
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 180UF 20% 200V RADIAL
In stoc: 56236 pcs
Descarca: UAQ2D181MHD6.pdf
RFQ
UAQ2D151MHD6TN
UAQ2D151MHD6TN
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 150UF 20% 200V THRUHOLE