TVX2E470MCD
NichiconNichicon
TVX2E470MCD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TVX2E470MCD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 47UF 20% 250V AXIAL
Foi de date: 1.TVX2E470MCD.pdf2.TVX2E470MCD.pdf
  • Mesaj
Specificațiile TVX2E470MCD
Număr parc TVX2E470MCD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 47UF 20% 250V AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 24659 pcs Fișa cu date 1.TVX2E470MCD.pdf2.TVX2E470MCD.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia x 1.319" L (16.00mm x 33.50mm)
Serie TVX Ripple Current @ Low Frequency 260mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 416mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare - ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial, Can Alte nume 493-13381
TVX2E470MCD-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 47µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 47µF