RWA1C680MEG
NichiconNichicon
RWA1C680MEG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RWA1C680MEG
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 68UF 20% 16V SMD
Foi de date: 1.RWA1C680MEG.pdf2.RWA1C680MEG.pdf3.RWA1C680MEG.pdf4.RWA1C680MEG.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RWA1C680MEG
Număr parc RWA1C680MEG Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM POLY 68UF 20% 16V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 16V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului -
Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serie FPCAP, WA
Evaluări - ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 2917 (7343 Metric) Alte nume 493-13839-6
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.177" (4.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 55 mOhm
descriere detaliata 68µF 16V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 55 mOhm 1000 Hrs @ 105°C capacitanță 68µF