RVA0E221MNG
NichiconNichicon
RVA0E221MNG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RVA0E221MNG
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD
Foi de date: 1.RVA0E221MNG.pdf2.RVA0E221MNG.pdf3.RVA0E221MNG.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RVA0E221MNG
Număr parc RVA0E221MNG Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4050 pcs Fișa cu date 1.RVA0E221MNG.pdf2.RVA0E221MNG.pdf3.RVA0E221MNG.pdf
Tensiune - evaluat 2.5V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serie FPCAP, VA
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2917 (7343 Metric) Alte nume 493-6668-2
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.118" (3.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 18 mOhm
descriere detaliata 220µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 18 mOhm 1000 Hrs @ 105°C capacitanță 220µF