RR71A101MDN1
NichiconNichicon
RR71A101MDN1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RR71A101MDN1
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 100UF 20% 10V T/H
Foi de date: 1.RR71A101MDN1.pdf2.RR71A101MDN1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RR71A101MDN1
Număr parc RR71A101MDN1 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM POLY 100UF 20% 10V T/H Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 141146 pcs Fișa cu date 1.RR71A101MDN1.pdf2.RR71A101MDN1.pdf
Tensiune - evaluat 10V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului -
Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm) Serie FPCAP, RR7
Ripple Current @ Low Frequency 560mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.6A @ 100kHz
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-3711
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 7 mOhm
descriere detaliata 100µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 100µF