RR70J151MDN1
NichiconNichicon
RR70J151MDN1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RR70J151MDN1
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 150UF 20% 6.3V T/H
Foi de date: 1.RR70J151MDN1.pdf2.RR70J151MDN1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RR70J151MDN1
Număr parc RR70J151MDN1 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM POLY 150UF 20% 6.3V T/H Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 150130 pcs Fișa cu date 1.RR70J151MDN1.pdf2.RR70J151MDN1.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului -
Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm) Serie FPCAP, RR7
Ripple Current @ Low Frequency 560mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.6A @ 100kHz
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-3704
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 7 mOhm
descriere detaliata 150µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 150µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RR70J102MDN1
RR70J102MDN1
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM POLY 1000UF 6.3V TH
In stoc: 118806 pcs
Descarca: RR70J102MDN1.pdf
RFQ
RR70G821MDN1
RR70G821MDN1
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM POLY 820UF 20% 4V T/H
In stoc: 334173 pcs
Descarca: RR70G821MDN1.pdf
RFQ
RR70J151MDN1PX
RR70J151MDN1PX
Descriere: CAP ALUM POLY 150UF 20% 6.3V T/H