RPS1C330MCN1GS
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RPS1C330MCN1GS
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 33UF 20% 16V SMD
Foi de date: 1.RPS1C330MCN1GS.pdf2.RPS1C330MCN1GS.pdf3.RPS1C330MCN1GS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RPS1C330MCN1GS
Număr parc RPS1C330MCN1GS Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM POLY 33UF 20% 16V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS
Tensiune - evaluat 16V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului 0.256" L x 0.256" W (6.50mm x 6.50mm)
Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm) Serie FPCAP, RPS
Ripple Current @ Low Frequency 170mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.7A @ 100kHz
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb - Înălțime - așezată (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 40 mOhm descriere detaliata 33µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 40 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 33µF Aplicații General Purpose