RNU1C471MDNASQPH
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNU1C471MDNASQPH
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V T/H
Foi de date: 1.RNU1C471MDNASQPH.pdf2.RNU1C471MDNASQPH.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RNU1C471MDNASQPH
Număr parc RNU1C471MDNASQPH Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V T/H Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 173411 pcs Fișa cu date 1.RNU1C471MDNASQPH.pdf2.RNU1C471MDNASQPH.pdf
Tensiune - evaluat 16V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului -
Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm) Serie FPCAP, RNU
Ripple Current @ Low Frequency 610mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 6.1A @ 100kHz
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Înălțime - așezată (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 10 mOhm descriere detaliata 470µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 10 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 470µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RNU1C471MDNASQ
RNU1C471MDNASQ
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V T/H