RNS1C181MDN1
NichiconNichicon
RNS1C181MDN1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNS1C181MDN1
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 180UF 20% 16V T/H
Foi de date: 1.RNS1C181MDN1.pdf2.RNS1C181MDN1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
700 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RNS1C181MDN1
Număr parc RNS1C181MDN1 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM POLY 180UF 20% 16V T/H Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 318234 pcs Fișa cu date 1.RNS1C181MDN1.pdf2.RNS1C181MDN1.pdf
Tensiune - evaluat 16V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului -
Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm) Serie FPCAP, RNS
Ripple Current @ Low Frequency 470mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 4.7A @ 100kHz
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 16 mOhm descriere detaliata 180µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 16 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 180µF Aplicații General Purpose