RNE1C471MDNASQKX
Prezentarea produsului
Număr parc: RNE1C471MDNASQKX
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V T/H
Foi de date: 1.RNE1C471MDNASQKX.pdf2.RNE1C471MDNASQKX.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RNE1C471MDNASQKX
Număr parc RNE1C471MDNASQKX Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V T/H Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 255677 pcs Fișa cu date 1.RNE1C471MDNASQKX.pdf2.RNE1C471MDNASQKX.pdf
Tensiune - evaluat 16V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului -
Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm) Serie FPCAP, RNE
Ripple Current @ Low Frequency 540mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.4A @ 100kHz
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm) Înălțime - așezată (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 10 mOhm descriere detaliata 470µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 10 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 470µF Aplicații General Purpose